Skip to content
 

Computer service SERVIS PC&MAC

 

Professional IT services

Potrebujete profesionálny servis počítačov a IT služby? Ak máte problémy s Vaším počítačom, či už ide o nefunkčnosť, podozrenie na vírus alebo potrebu jeho vyčistenia od prachu, sme tu pre Vás. Sme odhodlaní pomôcť Vám rýchlo a efektívne. Ponúkame servis počítačov s rýchlym riešením vo väčšine prípadov v priebehu jedného dňa. Naši zákazníci sú priebežne informovaní o zmene stavu svojej zákazky, aby ste mali prehľad o priebehu opravy. Kontaktujte nás a my sa postaráme o Vaše zariadenie!

Hľadáte spoľahlivý servis počítačov a IT služby v Bratislave Rača? V našom servisnom stredisku sme špecializovaní na poskytovanie kvalitného servisu pre rôzne zariadenia, vrátane štandardných PC a Apple Mac. Okrem toho Vám ponúkame aj služby pre mobilné telefóny, tablety, tlačiarne, nastavenie domácej siete a tvorbu webových stránok. Sme tu pre Vás aj v prípade, ak potrebujete komplexnú technickú podporu pre Vašu firmu. Kontaktujte nás a my sa postaráme o Vaše zariadenie v našom servisnom stredisku v Bratislave Rača!

Hľadáte rýchly a spoľahlivý servis počítačov a IT služby v Bratislave Rača? V našom servisnom stredisku sme odborníci na výmenu počítačových komponentov, ako je napríklad výmena HDD za SSD pre zvýšenie rýchlosti Vašho PC/MACu, upgrade RAM alebo výmena grafickej karty. Tieto servisné úkony sú vo väčšine prípadov realizované do 24 hodín. Naše objednávky počítačových komponentov sú založené na konkrétnych požiadavkách zákazníkov, alebo po konzultácii a zhodnotení reálnych potrieb. Kontaktujte nás a my sa postaráme o Váš počítač v našom servisnom stredisku v Bratislave Rača!

 

Servis PC/MAC

 

Prečistenie počítačov od prachu, odvírenie, diagnostika závad, výmena komponentov, zrýchlenie systému.

Kopírovanie

 

Kopírovanie a tlač čiernobielo aj farebne až do formátu A3. Tlač je možná aj z USB, alebo z emailu.

Predaj príslušenstva

 

USB kľúče, nabíjačky, dátové káble, pamäťové karty, externé disky, ochranné sklá a iné…

Záloha dát

 

Zálohovanie dát pri poruche počítača, systémy pre domáce zálohovanie dát, obnovenie počítača zo zálohy.

Nastavenie siete / wifi

 

Nastavenie routerov, modemov, tlačiarní, počítačov a všetkého čo sa pripája na domácu sieť.

Nastavenie / inštalácia sw

 

Preinštalovanie operačného systému, inštalácia software a pomoc pri riešení problémov s tým súvisiacich.

 

Kde nás nájdete

 

Servis PC&MAC

 

Tbiliská 15/A, 831 06 Bratislava – Budova Fitcentrum W.M.

+421 902 244 299

Otváracie Hodiny

 

Po – Pia: 10.00 – 18.00